Vizyonumuz

Vizyon

Şişli Med, tıbbi hizmetlerindeki mükemmeliyet düzeyi, hasta konforu ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, öncü uygulamalarıyla; Türkiye'ye model oluşturan BUTİK sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Tıbbi Hizmetlerde Mükemmeliyet:

Hastalarının sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamayı ilke edinen Şişli Med, bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri, hizmetin her noktasında, en yüksek kalitede, sunmayı hedeflemektedir.

Tıbbi hizmetlerde mükemmeliyete ulaşmak için, tıbbi sonuçlarımızı sürekli izleyecek, dünyada kabul edilen standartlara karşı değerlendirip açıklamak,. Hedefimiz; bir yandan sağlıklı bir yaşam sürdürmek konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, bir yandan da kendi ekibimizi, tıbbi hizmet kalitemizi sürdürmek ve geliştirmek için, sürekli olarak eğitmektir.

Hasta Memnuniyeti Yaratmada Kararlılık:

Sağlık konusunda hastalarımız için bir çözüm ortağı olmayı hedefleyen Şişli Med'den hizmet almayı seçen hastalarımız, gereksinim duydukları tüm sağlık hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilecekleri gibi, hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak ve çözüm önerilerimizi onların sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde planlamaktır.

Kurumumuz için, en önemli başarı göstergelerinden biri hasta memnuniyetidir.

Bunun için, bizden hizmet alan hastalarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları,

Sunduğumuz hizmetleri geliştirmekte kullanacağız.

Şişli Med olarak Hastalarımıza karşı en önemli sorumluluklarımızdan biri, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlamaktır.

Copyright © 2015 Şişli Med. All rights reserved | Tüm Hakları Saklıdır | Design Seo Codification: Oragne Effect